KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7797302

nr 779 7302

Gravyr

Handkolorerad, 1800-tal, "Riddarholms kyrkans brand", motivets mått: 24x32

Kondition: skada

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 24 september 2012
kl 18:22:39

20/9 13:22:26 1      100 kr
24/9 18:06:33 2      Vinnande bud